DPE SK Blog

Blog pre slovenských vývojárov od DPE (Developer and Platform Evangelist), Microsoft Slovakia

Novinky

Aktualizácie emailom

December 2009 - Príspevky

Informácie zo zákulisia vývoja Windows 7

Pre tých z vás, ktorých zaujíma ako vzniká operačný systém (konkrétnejšie ako vznikal Windows 7), pripravil náš český kolega Ondřeja Štrba telemost-live meeting pre vývojárov s českým zástupcom v tíme, ktorý vyvíjal systém Windows 7. Livemeeting sa bude konať 10.12.2009, 16:00 – 17:00 (CET).
 Môžete sa tak dozvedieť koľko vývojárov a testerov sa podieľa na vývoji, aké riešia otázky, kto rozhoduje o tvári nového OS, koľko sa vypije kávy počas vývoja...
 Ak máte záujem pripojiť sa, kontaktujte, prosím, Ondřeja Štrbu (Ondrej.Strba@microsoft.com), obratom vám zašle prepojenie na toto stretnutie online. Ak chcete položiť otázku týkajúcu sa vývoja Windows 7, napíšte mu ju vopred v e-maile. Počas live meetingu bude kladenie otázok obmedzené.

Miro

 

2 nové knihy OOP v C#4 a Praktické paralelné programovanie od Jána Hanáka, MVP

Do našej knižnice brožúr pribudli 2 zaujímavé "kúsky", obidva od Jána Hanáka, MVP.

1. Praktické paralelné programovanie - brožúra o paralelnom objektovom programovaní použítím C#4 a C++ s použitím VS2008, VS2010 a Intel Parallel Studio.

2. Praktické objektové programovanie v C#4 a C++ - kniha so 16-imi praktickými ukážkami pokrývajúcimi najdôležitejšie prvky objektového programovania v C#4.

Aby si českí vývojári precvičili slovenčinu, jedna kniha je písana v slovenčine. A aby si slovenskí vývojári precvičili češtinu, jedna kniha je písana v češtine. :-)

Všetky el.knihy nájdete na http://msdn.microsoft.com/sk-sk/dd727769.aspx  

Miro

 

Viac príspevkov