DPE SK Blog

Blog pre slovenských vývojárov od DPE (Developer and Platform Evangelist), Microsoft Slovakia

Novinky

Aktualizácie emailom

October 2011 - Príspevky

David Chappell o cloude a Windows Azure v Bratislave

David Chappell je kapacita medzi IT stratégmi, Windows Azure k nám čoskoro zavíta ako dravá cloud technológia. Ideálna kombinácia osobnosti a novinky, ktorá čoskoro príde na Slovensko, pre zmysluplnú prednášku. David Chappell v nej poskytne pohľad na transformáciu do cloudu a na jej vplyv na trh. Cieľom jeho prezentácie je pomôcť pri rozhodovaní o tom prečo, kedy a ako môžete vyťažiť z posunu do cloudu.

Seminár, ktorý sa bude konať 24.10.2011 v Bratislave je bezplatný, určený hlavne IT stratégom.

Bližšie informácie a registračná stránka:
https://msevents.microsoft.com/CUI/EventDetail.aspx?EventID=1032495618&Culture=SK-SK

Registrácia je povinná, prezentácia bude v angličtine.

Pre tých, ktorý Davida Chappella nepoznajú:
David Chappell je riaditeľom spoločnosti Chappell & Associates (www.davidchappell.com) v San Franciscu (California). Pri prezentovaní, písaní kníh a článkov, konzultáciach sa zameriava na podporu správneho rozhodovania pri výbere technológií. David prednášal kľúčové uvodné prezentácie na viac ako 100 konferenciach na piatich kontinentoch a jeho semináre navštívili desiatky tisíc IT manažérov, softvérových architektov a vývojárov. Jeho knihy boli publikované v desiatkach jazykov a sú pravidelne používané v kurzoch na MIT, ETH Zurich a iných univerzitách. Počas svojej konzultačnej praxe pomáhal takým klientom ako Hewlett-Packard, IBM, Microsoft, Stanford University a Target Corporation adoptovať nové technológie, presadiť nové produkty a preškoliť ich zákazníkov. Má certifikácie B.S. v ekonómii a M.S. v počítačových vedách, obidve z University Wisconsin-Madison.

 

Miro

Októbrové semináre na tému Windows Azure

V zozname partnerských školení nájdete:

12.10.2011 Azure platforma – kedy ju (ne)použiť a ako na ňu prejsť (Bratislava, speaker M.Juřek)
19.10.2011 SQL Azure pre vývojárov a databázových administrátorov (Bratislava, speaker M.Kubovčík)

Popis nájdete po kliknutí na názov seminára. V prípade môjho seminára o SQL Azure sa budem venovať aj dôležitej téme - šifrovanie dát v SQL Azure.

Kto má záujem prísť a pritom nepracuje u partnera MS je samozrejme vítaný. V takom prípade je treba zaregistrovať sa priamo na e-mailovej adrese lubica.krskova@microsoft.com .

 

Miro

Viac príspevkov